Pakkauskone WM-Micro L

Lead time if the product is out of stock (business days):

5
Ishida WM-Micro on nopea, kompakti ja monipuolinen puoliautomaattinen alustapakkauskone, jossa yhdistyvät huippuluokan hinnoitteluvaaka ja luotettava pakkausteknologia. Tilaa säästävän rakenteensa ansiosta laite sopii erinomaisesti myös ahtaisiin työtiloihin, ja sen monipuolisuus mahdollistaa erilaisten tuotteiden tehokkaan pakkaamisen.

Kestävä, ruostumattomasta teräksestä valmistettu rakenne tekee laitteesta erinomaisen valinnan vähittäiskaupan vaativiin olosuhteisiin. Käyttölämpötila-alue on 5–35 °C.

Laitteessa on selkeä 12,1 tuuman kosketusnäyttö ja intuitiivinen käyttöliittymä, jotka takaavat helpon ja sujuvan käytön. Kalvon ja etikettien vaihto on suunniteltu vaivattomaksi, mikä lisää työskentelymukavuutta ja parantaa käyttökokemusta.

Kaksialuevaaka, 0-6 kg x 2 g / 6-15 kg x 5 g

Pakkauskapasiteetti: 0,04 – 3,5 kg

Punnituskapasiteetti: 0,04 -15 kg

Kalvon leveys: 400 / 450 / 500 mm

Etikettikoko: max 80-105 mm

Etikettirullan halkaisija: max 125 mm

Etikettirullan hylsynhalkaisija: 40mm

Pakkausnopeus 15 pkt / min

Tulostin: 3” suoralämpötulostin, 12 pistettä/mm
Tekniset ominaisuudet
Paino (kg) 127
Valmistaja Ishida
Liittyvät tuotteet